Kontakt pro ČR & SR

Kamenický Servis® | inspekce a znalecké posudky kamene, repase památek, repase pomníků, repase soch, repase kamene, kamenické práce, kamenické opravy kamene, kamenictví, broušení kamene, broušení kamenných podlah, stavební kamenické práce, restaurátorské kamenické práce, rekonstrukce kamene, čištění kamene, tryskání kamene, parní čištění kamene, impregnace kamene, anti-graffiti ochrana kamene a povrchů je naše sdružení připravena zajistit dle Vašeho přání a požadovaného rozsahu služeb dle norem IICRC™ a patentního odborně prováděcího systému ISIS System™ našeho sdružení.

ISIS System™ je patentní odborně prováděcí systém a norma pro inspekci, znalectví, zpracování, renovaci, ochranu kamenných povrchů. ISIS System™ je ochrannou obchodní a řemeslnou patentní prováděcí technologií našeho sdružení a slovo ISIS je složeninou anglického významu několika počátečních slov – Inteligent – Stone – Inovative - System (Inteligentní kamenný inovativní systém). ISIS System™ je posláním našeho sdružení, které má přispět a pomoci dosáhnout spokojenosti Vás jako našeho zákazníka a především přispět k dosažení co nejvyšší kvality provedené práce a výsledku realizace.

ISIS System - prováděcích kamenických standardů

Tato interní technologická norma našeho sdružení přináší maximální spokojenost Vás - našich zákazníků v plné součinnosti se zachováním etických a jakostních prováděcích kamenických standardů včetně dlouhodobé udržitelnosti ochrany kamenných povrchů a svěřeného majetku.

Kamenický Servis® zajišťuje realizaci zakázek v rámci celé České a Slovenské republiky. Přesná cenová kalkulace včetně dopravného je vždy řešena individuálně. V případě Vašeho zájmu o naše služby ve Vašem regionu, je zapotřebí nás kontaktovat poptávkou, telefonicky nebo emailem.

Kamenosochařské práce

Kontakt | provozní doba

Kamenický Servis®

Evropská 696/113
Praha 6, 160 00
Czech Republic

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Web: www.kamenicky-servis.cz

Objednávky a zákaznický servis
Tel.: +420 606 741 841
Tel.: +420 603 580 815

Technický a realizační servis
Tel.: +420 603 580 815
Tel.: +420 603 580 927
Tel.: +420 602 224 733

PŘÍJEM TELEFONICKÝCH OBJEDNÁVEK

8:00hod - 19:00hod

V případě Vašeho zájmu o naše služby mimo uvedený čas, nás kontaktujte emailem či poptávkou.

Vedení sdružení je zastoupeno odborně způsobilými osvč osobami a pro oblast zpracování kamene.

Brusičské práce

Partner našeho odborně prováděcího realizačního sdružení při obnově památkově ochráněných objektů, budov a památek v ČR

REGIONÁLNÍ POBOČKY SDRUŽENÍ

Pobočka Brno / Slovensko

Kamenický Servis®

Spolková 299/11
602 00 Brno
Czech Republic

Pobočka Morava / Slezsko

Kamenický Servis®

Strmá 620/13
747 18 Píšť
Czech Republic

Showroom Praha

Kamenický Servis®

Bělohorská 13
160 00 Praha 6
Česká republika

Vážení zákazníci, v případě zájmu návštěvy našeho showroomu, Vás žádáme o telefonické smluvení závzaného termínu a času na výše uvedených číslech. Showroom je Vám k dispozici v čase od 9:00 - 16:00hod a to vždy po vzájemné telefonické či emailové dohodě.

Kontaktní formulář

 1. Jméno
  Vyplňte prosím údaj.
 2. Email
  Vyplňte prosím údaj.
 3. Telefon(*)
  Vyplňte prosím údaj.
 4. Zpráva(*)
  Vyplňte prosím údaj.
 5. (*)
  Neplatný vstup
 6. Ověření(*)
  Neplatný vstup

Kde nás najdete

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.